Timber by EMSIEN-3 LTD

Aktuality

Pravidelně Vás zde budeme informovat o naších akčních nabídkách a novinkách.

HLEDÁŠ SKVĚLÝ DÁREK?
HLEDÁŠ SKVĚLÝ DÁREK?
Daruj svým blízkým nebo kamarádovi k Vánocům permanentku do fitness nebo dárkovou kartu s kreditem na veškeré zboží a služby. Máme pro tebe i krásné dárkové krabičky, takže s balením si nemusíš dělat hlavu. Navíc 10% z ceny všech prodaných dárkových karet za Vás o těchto svátcích věnujeme opuštěným zvířatům! Více informací na recepci nebo tel.: 604 903 903 (každý den 7:00 - 22:00).
Nakupte si balíčky tréninků v prosinci a ušetřete!
Nakupte si balíčky tréninků v prosinci a ušetřete!
Vánoce se blíží rychleji, než bychom chtěli a my pro tebe máme dárek již nyní! Od prosince budou platit nové zvýhodněné ceny balíčků osobních tréninků i skupinových lekcí. Balíček 20 skupinových lekcí od pátku koupíš za 2 800 Kč, než dřívějších 3 600 Kč. Sleduj nás! Tvůj tým Fitness Klánovice.
HAPPY HOURS 11-16
HAPPY HOURS 11-16
HAPPY HOUR ve Fitness Klánovice každý den! Přijďte cvičit mezi 11:00 a 16:00, kdy zaplatíte za vstup jen stovku!
Nová členství FITNESS a VIP ZA FANTASTICKÉ CENY
Nová členství FITNESS a VIP ZA FANTASTICKÉ CENY
Již dnes si u nás můžete aktivovat nové členství FITNESS nebo VIP za bezkonkurenční ceny (více najdete na záložce "ceník"). Prvních 20 z vás navíc získá permanentku na solárium zdarma! Za tu nejvyšší kvalitu a komfort u nás zaplatíte jen 690 Kč měsíčně a to bez jakýchkoliv dalších poplatků. Plaťte méně a získejte navíc hromadu výhod a slev na jiné služby jako je solárium, osobní trenér, skupinové lekce a mnohé jiné. Pro podrobné informace kontaktujte naší recepci nebo managera klubu. (POZOR: všechny staré typy členství se také dají obnovit na novou smlouvu).
Lekce TWERK
Lekce TWERK
Na rozvrhu se objevili fantastické lekce TWERK! Fenomén současné taneční scény. Vhodné pro dívky od 15 let, slečny a dámy. Cvičení fantasticky formuje bříško, záda, nohy a hlavně zadečky! Rozviňte svůj přirozený sexappeal a přijďte se vyřádit velice zábavnou formou a s dokonalými výsledky. Start 17.5. ve 20:00. První lekce je ZDARMA!
Nová členství FITNESS a VIP ZA FANTASTICKÉ CENY
LEKCE PRO DĚTI
Sebeobrana má za cíl děti naučit jak se vypořádat s nebezpečnými situacemi a zároveň v nich vybudovat zdravou sebedůvěru. Děti se zde naučí základy bojových umění, techniky sebeobrany a současně si zdokonalí své pohybové dovednosti, rovnováhu, reakční čas, vytrvalost, reflexy a zlepší svoji kondici. Sebeobrana je určena přibližně dětem od 4 let. Vítáme všechny nové děti!
Studenti pouze za 100 Kč
Studenti pouze za 100 Kč
Po předložení studentských průkazů a karet, mají všichni studenti vstup do fitness jen za stovku!
Máte kartu Multisport?
Máte kartu Multisport?
Vstup do fitness můžete nyní hradit svojí kartou MULTISPORT! Nezapomeňte, že po uhrazení vstupu si můžete zakoupit skupinovou lekci za velmi výhodnou cenu!
Denně od 7 do 22 hodin
Denně od 7 do 22 hodin
Máme nejdelší otevírací dobu! Navštěvujte naše fitness centrum a solárium každy den, a to od 7 do 22 hodin!
Zkušební lekce ZDARMA
Zkušební lekce ZDARMA
Vyplňte krátky dotazník na recepci, a dostanete svojí první lekci ve Fitness Klánovice, kterou máte od nás naprosto ZDARMA! Kapacita všech skupinových lekcí je striktně omezena, aby byla zachována jejich kvalita a individuální přístup našich profesionálních trenéru! Zapište se na nejbližší lekci hned teď!

Chcete být v obraze?

Teď už vám nic neunikne...

Rádi Vám poradíme

Máte dotaz? Piště, volejte a hlavně si přijďte zacvičit!

+420 604 903 903 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.