Timber by EMSIEN-3 LTD

Aktuality

Pravidelně Vás zde budeme informovat o naších akčních nabídkách a novinkách.

Soutěž o soukromou lekci s trenérem na facebooku
Soutěž o soukromou lekci s trenérem na facebooku
Na našem facebooku právě probíhá soutěž o soukromou lekci s trenérem. Jděte na náš facebook, najděte soutěžní post a postupujte dle instrukcí.
HAPPY HOURS
HAPPY HOURS
HAPPY HOUR ve Fitness Klánovice každý den! Přijďte cvičit mezi 11:00 a 16:00, kdy zaplatíte za vstup jen stovku!
Nová členství FITNESS a VIP již v nabídce!
Nová členství FITNESS a VIP již v nabídce!
Již dnes si u nás můžete aktivovat nové členství FITNESS nebo VIP za bezkonkurenční ceny (více najdete na záložce "ceník"). Prvních 20 z vás navíc získá permanentku na solárium zdarma! Za tu nejvyšší kvalitu a komfort u nás zaplatíte jen 690 Kč měsíčně a to bez jakýchkoliv dalších poplatků. Plaťte méně a získejte navíc hromadu výhod a slev na jiné služby jako je solárium, osobní trenér, skupinové lekce a mnohé jiné. Pro podrobné informace kontaktujte naší recepci nebo managera klubu. (POZOR: všechny staré typy členství se také dají obnovit na novou smlouvu).
PRVNÍ návštěva zdarma!
PRVNÍ návštěva zdarma!
Aby jste dostali první vstup zdarma:
1) Přijďte na recepci, a vyplňte krátký dotazník (nezapomeňte si vzít občanksý nebo řidičský průkaz).
2) Vytvoříme vám registraci a ihned aktivujeme první vstup zdarma.
3) Náš personál vám rád poradí se službami, které se hodí přímo pro vás.
Novinka BODYFORMING
Novinka BODYFORMING
Nová lekce BODYFORMING propojuje komplexní posilování s prvky jógy, pilátes, kalanetiku, aerobní cvičení, strečing a release techniku. To vše pod vedením profesionílneho choreografa, performera a pohybového mentora Palo Krsiaka (SK/CZ/USA). Na rozvrhu každé úterý od 18:00. První lekce je k vyzkoušení naprosto ZDARMA!
PRVNÍ návštěva zdarma!
Lekce TWERK
Na rozvrhu se objevili fantastické lekce TWERK! Fenomén současné taneční scény. Vhodné pro dívky od 15 let, slečny a dámy. Cvičení fantasticky formuje bříško, záda, nohy a hlavně zadečky! Rozviňte svůj přirozený sexappeal a přijďte se vyřádit velice zábavnou formou a s dokonalými výsledky. Start 17.5. ve 20:00. První lekce je ZDARMA!
LEKCE PRO DĚTI
LEKCE PRO DĚTI
Sebeobrana má za cíl děti naučit jak se vypořádat s nebezpečnými situacemi a zároveň v nich vybudovat zdravou sebedůvěru. Děti se zde naučí základy bojových umění, techniky sebeobrany a současně si zdokonalí své pohybové dovednosti, rovnováhu, reakční čas, vytrvalost, reflexy a zlepší svoji kondici. Sebeobrana je určena přibližně dětem od 4 let. Vítáme všechny nové děti!
Studenti jen za 100 Kč
Studenti jen za 100 Kč
Po předložení studentských průkazů a karet, mají studenti vstup do fitness jen za stovku!
Členské programy PLUS
Členské programy PLUS
V nabídce členství se objevily nové programy MEMBERSHIP PLUS, které nabízí neomezený vstup do fitness a na všechny skupinové lekce! Více informací vám poskytne recepce.
Máte kartu Multisport?
Máte kartu Multisport?
Vstup do fitness můžete nyní hradit svojí kartou MULTISPORT! Nezapomeňte, že po uhrazení vstupu si můžete zakoupit skupinovou lekci za velmi výhodnou cenu!
Denně od 7 do 22 hodin
Denně od 7 do 22 hodin
Máme nejdelší otevírací dobu! Navštěvujte naše fitness centrum a solárium každy den, a to od 7 do 22 hodin!
Máte kartu Multisport?
Zkušební lekce ZDARMA
Vyplňte krátky dotazník na recepci, a dostanete svojí první lekci ve Fitness Klánovice, kterou máte od nás naprosto ZDARMA! Kapacita všech skupinových lekcí je striktně omezena, aby byla zachována jejich kvalita a individuální přístup našich profesionálních trenéru! Zapište se na nejbližší lekci hned teď!

Chcete být v obraze?

Teď už vám nic neunikne...

Rádi Vám poradíme

Máte dotaz? Piště, volejte a hlavně si přijďte zacvičit!

+420 604 903 903 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.